Yüzey Kaplamalı Teras Su Yalıtımı

Eğer Rutubetlenme Sorunu mevcut ise ;

Seramik , mermer , traverten , karo , granit vb. yüzey kaplama malzemesi bulunan teraslarınızdaki su yalıtım sorunlarınızı kırmadan , sökmeden çözebiliyoruz.

Bu tarz yüzeye sahip olan zeminlerinizde terasınızın gider ağzını kapattıktan sonra ; DKS 120T malzememizi kullanım talimatına uygun olarak seyrelttikten sonra göllendirme yöntemiyle yüzeye yayıyoruz.

Ürünümüz yaklaşık 4,5 saat yüzeyde kalıyor ve yarım saatlik zaman dilimlerinde ; ürünün her noktaya eşit yayılması amacıyla malzememizi yüzeyde gezdiriyoruz.

Uygulama süresinin sonunda fazla gelen malzeme gider ağzından serbest bırakılıyor.Ürünün herhangi bir şekilde yüzeyde leke bırakmaması için yüzey temizliği gerçekleştirilip yüzey kurumaya bırakılıyor.Mevsime bağlı olmakla birlikte 24-48 saatlik süre içerisinde kuruma işlemi gerçekleşmektedir.

Sonrasında terasınızı güvenle kullanabilirsiniz....

Eğer zemininizde damlatma sorunu var ise ;

Damlama sorunu bulunan zeminlerde yüzeye kaplama yapılması gerekmektedir.Müşterinin tercihine bağlı olarak ister yüzey kaplamanızı kaldırarak , dilerseniz kaldırmayarak yalıtım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bu tarz zeminlerin yüzey kaplaması altına , veya üstüne DKS TECO likit membran veya DKS 140SE 2K Süper Elastik Yalıtım Kaplaması ile kaplama yapılarak yaya trafiğine uygun , Uv Dayanımı yüksek , boyanabilir bir izolasyon kaplaması elde edilir.

Terasınızda yer alan kaplamanın görüntüsü sizin için önemliyse , terasınızı çok kullanıyorsanız ; şeffaf , renkli , sert - esnek bir katman olmasını istiyorsanız.Bu tarz zeminleri şeffaf veya renkli tercih etmenize bağlı olarak solvent bazlı olan DKS POLİPUR SF  veya  DKS POLİPUR ile ya da  su bazlı DKS WPU S 2K  veya DKS WPU 2K ile kaplayarak su yalıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Bu uygulamanın sonunda zeminde  şeffaf veya renkli,sert-esnek,çizilmez , UV Dayanımı yüksek bir yüzey kaplaması elde edilir ve izolasyon sağlanmış olur.

Müşteri Hizmetleri
Ödeme & Kargo
Bilgi Edinme
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2016 by DKS Yapı ve İzolasyon Kimyasalları .All Rights Reserved.